Uygun uçak bileti seçeneklerimizden tercihinizi yapabilir ve seyahat edeceğiniz yere kendi bütçeniz ve seyahat politikanız doğrultusunda rezervasyon yapabilirsiniz. Hava yolu, sınıf seçimi gibi tercihlerinizi belirleyerek uçuşunuzu kolay ve hızlı bir şekilde organize edebilirsiniz.

Uçak Bileti ve Uçuş Takibi

Uçak biletleri sizin belirlediğiniz kuralların filtresinden geçerek sunulur. Dilediğiniz zaman diliminde ve rotada seyahat etmeniz için gerekli tüm koşulların ayarlanmasını sağlar. Seyahatinize başlarken havalimanında bekleme süresinden uçuş opsiyon süresi takibine dek her aşamadan önceden haberdar olabilir ve zaman tasarrufu yapabilirsiniz.  

Kolay Rezervasyon

Kalkış ve varış rotalarınızı tarihlerinizle birlikte seçtikten sonra sizin için filtrelenen hava yolu firmalarının uygun bilet seçenekleriyle kolayca işlem yapabilirsiniz. HISgo’nun avantajlarından biri de uçak rezervasyonu yaparken hemen yanındaki otel kısmından dilediğiniz tarihi seçerek otellerin uygunluk durumuna da bakabilmenizdir. Böylece yurt dışı otellerin bilgisine ulaşabilir, konaklama işlemini de uçak bileti işleminizle birlikte eş zamanlı yapabilirsiniz.

Önerilen Uçuşlar Algoritması

HISgo ile uçak bileti rezervasyonlarınızı önerilen uçuşlar algoritması ile gerçekleştirebilirsiniz. Böylece uçak bileti ararken ekstra iş yükü doğmaz ve sizin için doğru uçak bileti rezervasyonunu yapmış olursunuz.

Fiyat Limiti

Seyahat edeceğiniz ülkeler için uçak bileti rezervasyonlarınızı yaparken yüksek fiyatlardan dolayı endişelenmeyin. HISgo’nun geniş uçak bileti ağı ile kendi fiyat limitlerinizi belirledikten sonra bütçenize uygun uçak biletini zaman kaybetmeden bulabilir ve seyahatlerinizi maksimum fayda ile planlayabilirsiniz.

Hava Yolu ve Coğrafi Kısıtlamaları

HISgo’da uçak bileti rezervasyon işlemi sırasında ilgili hava yollarının coğrafi kısıtlamaları da gösterilir. Böylece varış sağlayacağınız yerden önceden haberdar olursunuz.

Bekleme Süresi, Kabin Sınıfı Kuralları

Uçak bileti rezervasyonlarınızda uçak bekleme sürenizi öğrenebilir ve ayrıca kabin sınıfı kuralları hakkında da önceden bilgi edinebilirsiniz. Bununla birlikte uçuş opsiyon sürelerinizi takip edebilir ve arşiv bilgileri aracılığı ile uçuş taramaları da gerçekleştirebilirsiniz.

Kurumsal İndirim Kodlarının Entegrasyonu

Eğer kurumsal indirim kodunuz varsa uçak bileti çözümleri kapsamında rahatlıkla entegrasyon yapabilir ve sistem üzerinden indirim kodunuzla tasarruflu bir iş seyahati organize edebilirsiniz.