Tek Platformda İş Seyahati Organizasyonu

Tek Platformda İş Seyahati Organizasyonu

İş dünyası, sürekli değişen ve gelişen bir yapıya sahiptir. İş seyahatleri de şirketlerin büyümesine katkıda bulunan önemli bir unsurdur. Ancak bu seyahatleri organize etmek, karmaşık ve zaman alıcı bir süreç olabilir. Bu nedenle iş seyahati organizasyonu için kullanılabilecek kapsamlı çevrimiçi platformlar öne çıkmaktadır.

İş Seyahati Organizasyonu

İş seyahati organizasyonu oldukça kapsamlı bir konudur. Çünkü düşünülmesi ve planlanması gereken birçok unsur bulunmaktadır. Bu nedenle tek bir platformdan bu işlerin yürütülmesi hem zaman tasarrufu hem de bütçe kontrolü açısından oldukça önemlidir. Bu noktada da uçak biletleri, otel rezervasyonları, araç kiralama gibi seyahat ihtiyaçlarının tek bir yerden kolayca halledilebileceği platformlar önem kazanmaktadır.

İş Seyahati için Kusursuz Organizasyon

İş seyahatlerinizde siz de kapsamlı bir platformu tercih ederek iş seyahatinizi organize edebilirsiniz. Bu doğrultuda sunulması gereken genel hizmetler aşağıdaki gibidir:

Uçak Bileti

Uygun uçak bileti seçeneklerinden tercihinizi yapabilirsiniz. Bu sayede seyahat edeceğiniz yere kendi bütçeniz ve seyahat politikanız doğrultusunda rezervasyon yapabilirsiniz. Havayolu, sınıf seçimi gibi tercihlerinizi belirleyerek uçuşunuzu kolay ve hızlı bir şekilde organize edebilirsiniz.

Uçak biletleri sizin belirlediğiniz kuralların filtresinden geçerek sunulmalıdır. Çünkü filtreleme, dilediğiniz zaman diliminde ve rotada seyahat etmeniz için gerekli tüm koşulların ayarlanmasını sağlamaktadır. Seyahatinize başlarken havalimanında bekleme süresinden uçuş opsiyon süresi takibine dek her aşamadan önceden haberdar olabilirsiniz. Bu sayede zaman tasarrufu yapabilirsiniz. 

Kalkış ve varış rotalarınızı tarihlerinizle birlikte seçebilirsiniz. Bu seçimden sonra sizin için filtrelenen havayolu firmalarının uygun bilet seçenekleriyle kolayca işlem yapabilirsiniz.

Konaklama

Binlerce seçeneğe sahip otel ağı ile standartlarınıza uygun otelleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Sunulan konaklama çözümleri ile yolculuk yapmayı düşündüğünüz şehirlerdeki beklentilerinizi karşılayan konaklama seçeneklerine hızla ulaşabilirsiniz.

Bu platformların sunduğu avantaj sayesinde iş seyahati yapacağınız ülkeler için otel rezervasyonlarınızı yaparken yüksek fiyatlardan dolayı endişelenmenize gerek kalmaz. Çünkü geniş otel ağı ile kendi fiyat limitlerinizi belirledikten sonra bütçenize en uygun oteli zaman kaybetmeden bulabilir ve seyahatlerinizi maksimum fayda ile planlayabilirsiniz.

7/24 Seyahat Desteği

İş seyahati organizasyonu için sunulan 7/24 seyahat desteği ile her an kesintisiz iletişim kurabilir ve iş seyahatiniz için dilediğiniz an hizmet alabilirsiniz. Haftanın 7 günü, profesyonel seyahat danışmanları ile ihtiyacınız olan çözümlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca kurumsal seyahatlerinizi organize ederken yaşadığınız acil durumlar için size özel geliştirilen seyahat çözümleriyle süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

Kurumsal Seyahat Danışmanlığı

Kurumsal seyahat danışmanlığı, iş seyahatlerinin tüm raporlama, takip, yönetme ve planlama süreçlerini kapsamaktadır. Sadece otel ya da uçuş rezervasyonu değil risk yönetimi, lojistik ve finansal konular, sağlık ve güvenlik önlemleri gibi birçok detayı kapsayan kurumsal seyahat danışmanlığı, totalde bir şirketin çalışanları için işle ilgili olan tüm seyahat dinamiklerini yönetme şeklidir.

Online iş seyahati platformu HISgo ile karmaşık gözüken seyahat süreçlerinizi proaktif çözüm ve hizmetlerle sadeleştirebilirsiniz. Çünkü HISgo; otel ve uçak rezervasyonları, etkinlik ve organizasyonlar, araç kiralama ve transfer hizmetleri, bütçe yönetimi ve raporlamaya kadar ihtiyacınız olan çözümlere sahiptir.

Sektörünüzün ihtiyaçlarını hem yerel hem de global ölçekte karşılayan hizmetlere ve çözümlere ihtiyaç duyduğunuz anda da HISgo yanınızdadır. Çünkü HISgo, kurumunuz için özelleştirilmiş kurumsal seyahat danışmanlığı yapar. Ayrıca hedeflerinizle uyumlu araçlar geliştirerek seyahat süreçlerinizi sorunsuz organize etmenize yardımcı olur. Bu sayede iş seyahatinizi kendi yönteminizle yönetebilirsiniz.

HISgo, iş seyahatlerini daha akıllıca yönetme ve şirketlerin seyahat organizasyonlarını daha modern, esnek ve verimli hale getirme potansiyeli sunmaktadır.

Siz de HISgo ile iş seyahatinizi yönetin ve iş seyahatlerini daha keyifli bir deneyim haline getirin!


up