Kurumsal Seyahat Danışmanlığı

Özel Bir Yaklaşımla Yönetilir

Kurumsal seyahat danışmanlığı, kurumsal seyahatlerin ya da diğer bir adıyla iş seyahatlerinin tüm raporlama, takip, yönetme ve planlama süreçlerini kapsar.


Demo Talep Edin

Kurumsal seyahat danışmanlığı, kurumsal seyahatlerin ya da diğer bir adıyla iş seyahatlerinin tüm raporlama, takip, yönetme ve planlama süreçlerini kapsar. Sadece otel ya da uçuş rezervasyonu değil risk yönetimi, lojistik ve finansal konular, sağlık ve güvenlik önlemleri gibi birçok detayı kapsayan kurumsal seyahat danışmanlığı, totalde bir şirketin çalışanları için işle ilgili olan tüm seyahat dinamiklerini yönetme şeklidir.

Profesyonel Kurumsal Seyahat Danışmanlığı

Kurum olarak iş seyahatlerinin sıklıkla yapıldığı bir çalışma modeliniz mi var? Ya da iş seyahati yapmanız gerekiyor ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Her iki tabloda da ihtiyacınız olan temel çözüm kurumsal seyahat danışmanlığı olacak. Potansiyelinizi büyütmek, görünürlüğünüzü artırmak, iş ortaklıkları kurmak ve hedeflerinizi yükseltmek için iş seyahati gereksinimleriniz de doğru oranda artış gösterir. Böylece yıl içerisinde planlanan iş seyahatlerinde de artış yaşanır. Şirketinizdeki iş seyahati yapacak çalışan sayısının artması da seyahatleri planlamanızda ve yönetmenizde daha fazla iş yükü oluşturur ve tüm bu detaylarla uğraşmak konsantrasyon ve zaman ister.

Profesyonel Kurumsal Seyahat Danışmanlığı
İş Seyahatleri İçin Hepsi Bir Arada Çözümler

İş Seyahatleri İçin Hepsi Bir Arada Çözümler

Online iş seyahati platformu HISgo ile karmaşık gözüken seyahat süreçlerinizi proaktif çözüm ve hizmetlerle sadeleştirebilirsiniz. HISgo otel ve uçak rezervasyonları, etkinlik ve organizasyonlar, araç kiralama ve transfer hizmetleri, bütçe yönetimi ve raporlamaya kadar ihtiyacınız olan çözümlere sahiptir. Böylece çalışanlarınızın seyahat programını kolay, verimli ve etkili bir şekilde yönetebilir; zamandan ve paradan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Seyahat Planlarında Maksimum Fayda

HISgo’da tüm iş seyahatleriniz maksimum fayda ile organize edilir ve şeffaflık vadeder. Böylece iş seyahatlerinizi yönetirken planlamanızı kolaylıkla düzenleyebilir ve verimliliğinizi artırabilirsiniz. HISgo, iş seyahati yapan çalışan gezginlerin verilerini gerçek zamanlı görüntüleme olanağı sunar. Böylece mail ve telefon trafiği yaşamanızın da önüne geçer.

Seyahat Planlarında Maksimum Fayda
Özelleştirilmiş Seyahat Deneyimi

Özelleştirilmiş Seyahat Deneyimi

Her sektörün ve her kurumun seyahat ihtiyaçları aynı değildir. Bu yüzden sektörünüzün ihtiyaçlarını hem yerel hem de global ölçekte karşılayan hizmetlere ve çözümlere ihtiyaç duyarsınız. HISgo, kurumunuz için özelleştirilmiş kurumsal seyahat danışmanlığı yapar ve hedeflerinizle uyumlu araçlar geliştirerek seyahat süreçlerinizi sorunsuz organize etmenize yardımcı olur.

Kurum Dinamiğine Uygunluk

HISgo ile iş seyahatinizi kendi yönteminizle yönetebilirsiniz. Kurum olarak alışkanlıklarınız ve size ait bir dinamiğiniz olabilir. HISgo, size bu esnekliği tanır ve şirketiniz için doğru planlama ve strateji yapabilecek imkanı sağlar. HISgo, şirketinizin kurallarına ve seyahat politikasına uygun bir sisteme sahiptir.

Kurum Dinamiğine Uygunluk
İş Seyahatlerinizde Yeni Vizyon

İş Seyahatlerinizde Yeni Vizyon

HISgo’nun profesyonel kurumsal seyahat danışmanlığı ile seyahat programınızla ilgili tüm destekler yeni bir vizyon aşılar. Global boyutta alacağınız kurumsal seyahat danışmanlığı ile ülkelerin kendi standartlarında danışmanlık alabilir, sektörünüze özel seyahat hizmetleri ile fark yaratabilirsiniz.

Hisgo Blog

Formu doldururun, en kısa sürede size ulaşalım!

Hisgo

Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesi No : 386 Kat : 3 Daire : 6

+90 (212) 703 37 37

customersupport@hisgo.com.tr Yol Tarifi Alın
up