Masraf Yönetimi

Bir Dünya Hayal Edin...

Çalışanların iş yerinde önemli olan şeylere odaklanabildiği yer. Bir kulaklık veya uçuş satın almanın ve masraflarını karşılamanın kalbinizin birkaç atışıyla gerçekleştiği bir yer.


Demo Talep Edin

Çalışan harcamalarını tek bir yerden yönetmek için Hisgo'yu kullanan birçok işletmeye katılın.

Akıllı Raporlama ve Arşivleme

HISgo akıllı raporlama sistemi ile bütçe ve harcamalarınız için raporlar oluşturarak harcamalarınızı kontrol etmenize yardımcı olur. Limit aşımı ve bütçe dışı harcamaların önüne geçerek tüm süreci denetleme imkanı da sunan akıllı raporlama sistemiyle tüm hareketlerinizi raporlandırabilir, kayıt altına alabilir, hatta arşivleyebilirsiniz.

Akıllı Raporlama ve Arşivleme
Onay Mekanizması

Onay Mekanizması

HISgo’da iş seyahatlerinizi şirket politikalarınıza uygun şekilde planlayabilir ve onay mekanizması avantajıyla masrafları kolayca yönetebilirsiniz. İş seyahati harcamalarınızın denetimini yakından ve rahatlıkla yapabileceğiniz onay mekanizması ile neye ne kadar harcama yapıldığını görür, bunun dışında limit belirleyerek bütçenizi kontrol altına alabilirsiniz.

Bütçe Kontrol

HISgo’nun gelişmiş teknolojik alt yapısıyla kurumunuzun ihtiyaç duyduğu kurumsal seyahat raporlamalarını çevrimiçi olarak oluşturabilir ve her an kontrol edebilirsiniz. Görmek istediğiniz raporları çıkartabilir ve iş seyahat süreçlerinizi tek tıkla yönetebilirsiniz.

Bütçe Kontrol

Başlamaya hazır mısınız?

Kurulum yalnızca 5 dakika veya daha kısa sürer.


Demo Talep Edin

Formu doldururun, en kısa sürede size ulaşalım!

Hisgo

Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesi No : 386 Kat : 3 Daire : 6

+90 (212) 703 37 37

customersupport@hisgo.com.tr Yol Tarifi Alın
up