Hakkımızda

Online iş seyahati platformu HISgo nedir?

İş Seyahatinde Çevrimiçi Asistanınız HISgo

HISgo, iş seyahatini profesyonel çözümlerle ihtiyaçlara göre optimize eden online iş seyahati platformudur. Şirketlerin, sektörlerin ve iş seyahati yapan çalışanların ihtiyaçlarına yönelik çözüm ve hizmet geliştiren HISgo, seyahatlerinizi destekler, zamandan ve paradan tasarruf yapmanızı sağlar ve büyümenize yardımcı olur.

  • Kurumunuz tek bir platformdan tüm seyahat süreçlerini yönetmeye ihtiyaç mı duyuyor?
  • Size özel ve seyahat politikanıza uygun iş seyahati çözümleri ve hizmetleri mi arıyorsunuz?
  • Karmaşık rezervasyonlardan, iptal ve ertelemelerden dolayı zaman ve maliyet kaybı mı yaşıyorsunuz?
  • Her an her yerde erişebileceğiniz, kullanımı kolay ve optimize edilebilir bir sisteme mi gereksinim duyuyorsunuz?
  • Sektörel deneyimi yüksek, proaktif çözüm üreten bir ekip ve 7/24 kesintisiz iletişim olmazsa olmazınız mı?
  • İş seyahatlerinizi yönetmek, raporlamak, denetleyebilmek için sadece birkaç dakikalık zaman ayırarak işlem mi yapmak istiyorsunuz?

Eğer yukarıdaki sorulara ‘evet’ yanıtını verdiyseniz bundan çok daha fazlasını HISgo’da bulacak ve iş seyahati süreçlerinizi kolaylıkla yönetmeye başlayabileceksiniz.

İş Seyahatinde Çevrimiçi Asistanınız HISgo
İş Seyahatinde Profesyonelliği Keşfedin

İş Seyahatinde Profesyonelliği Keşfedin

İş seyahati deneyimimize güvenin ve şirketinize nasıl yardımcı olacağımızı keşfetmeye başlayın. Her büyüklükteki işletmeye seyahat deneyimlerini iyileştirmelerinde yardımcı olmak uzmanı olduğumuz bir alan. HISgo’nun yerel ve global ağı ile iş seyahatlerinizden maksimum fayda ve verim almanın tam zamanı.

  • HISgo, dünyanın en büyük 10 seyahat operatöründen biri olan Japon devi HIS’in Türkiye’de 2005 yılından bu yana faaliyette olan markası HIS Travel’a aittir. HISgo’da Japon kalitesini her an hissedebilirsiniz.
  • 60'tan fazla ülkede 300'den fazla ofisi ve 16.000’den fazla çalışanı olan HIS Travel çatısı altındaki HISgo’da, geniş anlaşmalı otel ve uygun fiyatlı uçak bileti alternatiflerini kolayca bulabilirsiniz.
  • HISgo’nun kurumsal seyahat danışmanları birer turizm profesyoneli olmalarının yanı sıra farklı sektörlerin dinamiklerini bilir ve ihtiyaçları bu dinamiklere göre belirler.

HISgo ile tüm iş seyahatleriniz için ihtiyacınız olan hizmetleri tek bir platformda bulabilir; daha az maliyetle daha çok iş seyahati yapabilirsiniz.

Seyahat programınızı mı yönetiyorsunuz? Basitleştirelim

Bakım yükümlülüğü ve daha iyi fiyatlardan sürdürülebilir seyahate kadar her şeyin nasıl bir araya geldiğine dair hızlı güncelleme alın.

20
300
50
25
up