Finans şirketleri için seyahat yönetimi

Yüksek performanslı bir seyahat programıyla işletmenize güç katın

Seyahat yoluyla bağlantı kurmak, finans gibi rekabetçi bir sektörde yeni işler geliştirmenin anahtarıdır.


Demo Talep Edin

Yöneticilerin maliyet tasarrufu araçlarına erişim sağlamasını ve gezginler için güvenilir destek sunarak ekiplerin seyahati bir yatırım olarak kullanmasını sağlar. Ayrıca, çevre dostu seçimler yaparak karbon emisyonlarını azaltarak daha temiz seyahatler gerçekleştirmenize yardımcı olur. İş seyahatlerinin etkin bir şekilde yönetilmesi, iş büyümesini desteklemenin ve çevresel sürdürülebilirliği sağlamanın anahtarıdır.

Güvenliğiniz Emin Ellerde

Her seyahat kendine has özelliklere sahiptir. Bu yüzden en risksiz seyahatlerde bile beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. İş seyahatlerinizde meydana gelebilecek risklere karşı HISgo’nun çözümleri ile kendinizi koruma altına alabilirsiniz. Güvenli bir yolculuk için onay sistemi ile rezervasyonlarınızı şirketinizin seyahat politikasının kurallarına uygun olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenliğiniz Emin Ellerde
Çalışan Güvenliği İlk Sırada

Çalışan Güvenliği İlk Sırada

Şirket kurallarınız ve seyahat politikanız hangi aşamalardan geçerse geçsin hepsinin ortak noktasında çalışan güvenliği yer alır. HISgo’nun güvenli seyahat yönetimi ile seyahatlerde meydana gelebilecek riskleri minimize edebilir ve çalışan güvenliğini dünyanın dört bir yanında üst seviyede tutabilirsiniz.

Seyahat Politikası Entegresi

Güvenli seyahatler için HISgo’da ile yapacağınız seyahat planlamanıza kendi seyahat politikanızı entegre edebilir ve seyahatlerde risk yönetimini yapabilirsiniz. HISgo’nun akıllı seyahat sistemi ile hem kurumunuzun hem de çalışanlarınızın olası risklerden kaçınmasını sağlayabilirsiniz.

Seyahat Politikası Entegresi
7/24 İletişim

7/24 İletişim

HISgo’nun 7/24 seyahat desteği ile her an kesintisiz iletişim kurabilir ve iş seyahatiniz için dilediğiniz an hizmet alabilirsiniz. Haftanın 7 günü, profesyonel seyahat danışmanları ile ihtiyacınız olan çözümlere ulaşabilir ve kurumsal seyahatlerinizi organize ederken yaşadığınız acil durumlar için HISgo’nun size özel geliştirdiği seyahat çözümleriyle süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

Seyahat ederken bazı risklere maruz kalmak her zaman mümkündür. Seyahat güvenliğini sağlayabilmek için tüm seyahatlerin her zaman bir risk yönetimi stratejisine sahip olması gerekir. HISgo olarak risksiz ve iyi planlanmış iş seyahatleri için güvenli Seyahat yönetimini ön planda tutuyoruz.

Güvenle Seyahat Edin

İster ilk önce iş seyahatlerini düşünüyor olun, ister halihazırda bir seyahat programınız olsun, size yardımcı olmak için buradayız.


Hadi Konuşalım

Formu doldururun, en kısa sürede size ulaşalım!

Hisgo

Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesi No : 386 Kat : 3 Daire : 6

+90 (212) 703 37 37

customersupport@hisgo.com.tr Yol Tarifi Alın
up