İş Seyahatlerinizi Kolayca Yönetin

Seyahat Yönetimi

Masraf Yönetimi

İş Seyahati Çözümleri

HISgo Hangi Kolaylıkları Sunuyor?

Hızlı Seyahat Planlaması

E-mail ya da telefon trafiği olmaksızın self rezervasyon ile seyahatlerinizi hızlıca planlamanızı sağlar. Belirleyeceğiniz seyahat kuralları ile şirket içi onay süreçlerinize hız katar.

Online Raporlama

Anlık online raporlar oluşturarak süreçlerin seyahat politikanıza uygunluğunu kolaylıkla kontrol edebilmeyi ve masraf yönetimi yapabilmenizi sağlar.

Bütçe Kontrolü

Kural oluşturma mekanizması ve online takip sayesinde masraf yönetimi yapabilmenizi ve bu sayede seyahat harcamalarınızı optimize ederek 20%’ye kadar tasarruf yapmanızı sağlar.

HisGo ile daha fazlasını keşfedin!

Hemen Başlayın!

Hızlı ve Kolay Onay ve Limit Modülü

Sektöründe lider Hisgo'nun Limit ve Onay modülleri ile şirketiniz ve departmanlarınız özelinde, çalışanlarınızın ünvanlarının ve elbette seyahat nedenlerinin türlerine özelleştirebileceğiniz son derece etkili bir seyahat deneyimi sunar.

Hızlı ve Kolay Onay ve Limit Modülü
Sorunsuz Denetim Süreci

Sorunsuz Denetim Süreci

Hisgo ile kurumsal seyahatleriniz şirket politikalarınız çerçevesinde sorunsuz ve hızlı planlayın! Tüm işlemlerinizi günlük,haftalık veya aylık bazda raporlar ile online kontrol edin.

Tüm Seyahat İhtiyaçlarınız için Tek Platform

Hisgo, bütün seyahat ihtiyaçlarınız için tek bir platform sunar. Uçak bileti, araç kiralama, havaalanı transferi ve vize işlemlerinizi tek bir platformdan yönetebilmenize olanak tanır.

Tüm Seyahat İhtiyaçlarınız için Tek Platform

Hisgo Blog

Formu doldururun, en kısa sürede size ulaşalım!

Hisgo

Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesi No : 386 Kat : 3 Daire : 6

+90 (212) 703 37 37

customersupport@hisgo.com.tr Yol Tarifi Alın
up