Seyahat politikanızı oluşturmak iş seyahati yönetiminizde baş rol oyunculardan biridir. HISgo ile iş seyahati süreçlerinizi seyahat politikanıza %100 uyumlu olarak yönetebilirsiniz. Kurumunuzun politikasına uygun olarak kuralları ve süreçleri belirleyebilirsiniz.

Şirket Politikanıza Uyumluluk

İş seyahatlerinizi en iyi şekilde planlayıp yönetebilmek için tüm seyahat sürecini kurumunuza uygun şekilde optimize edebilir, böylece minimum maliyet ve maksimum zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Seyahat Politikanıza Uygun Süreç

İş seyahatlerinizi organize etmenize ve düzenlemenize yardımcı olacak seyahat politikası yönetimi ile ödemeler, raporlama, denetleme, rezervasyon ve satın alım prosedürleri, bütçe kontrolü, istisna ve kurallar, izinli ve izinsiz giderler, kurum ve seyahat eden çalışan sorumlulukları, seyahat bilgilendirmeleri, tedarikçi kaynağı, vize ve pasaport detayları gibi tüm önemli konuları, politikanıza uygun şekillendirebilir, yönetebilir ve HISgo ile bu uygunluk çerçevesinde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İş Seyahatlerinizde Esneklik

Seyahatleri tam kapsamlı kontrol eden ve kurum içi birçok departmanı yakından ilgilendiren seyahat politikası, çizilen çerçeve dahilinde kendi seyahatlerinizi özgürce planlamanıza, bütçenizi dengelemenize ve çalışan güvenliğini sağlayabilmenize destek olur. Belirlenen seyahat politikasıyla seyahat harcamalarınızda kaynağı belirsiz artışların önüne geçer, tasarruf yaparak daha fazla iş seyahati planlayabilirsiniz. HISgo, belirlediğiniz seyahat politikası çerçevesinde kendi seyahat yönetiminizi yapabilmenize esneklik sağlar.

Risk Yönetimi ve Güvenlik

Çalışanlarınızı korumak, maliyetleri optimize etmek ve daha fazla iş seyahati planlayabilmek için oldukça önemli olan seyahat politikası, güvenliği en üst seviyede tutmanıza da yardımcı olarak risk yönetimi yapabilmenizi sağlar. HISgo ile iş seyahatlerinizi planlarken, seyahat politikanız ile risk yönetimini de yapmanız mümkündür.