HISgo’da iş seyahatlerinizi şirket politikalarınıza uygun şekilde planlayabilir ve günlük, haftalık ya da aylık raporlarla süreçlerinizi online denetim altına alabilirsiniz. Böylece iş seyahatlerinizi organize ederken bütçe kontrolü ve masraf yönetimi yapabilirsiniz.


Tek Tıkla Raporlama

İş seyahatleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemlerin raporlarını çıkartabilir ve iş seyahati süreçlerinizi tek tıkla yönetebilirsiniz. Güvenilir ve kolay bir alt yapıyla seyahat yönetimi yapmanıza imkan tanıyan HISgo ile zamandan ve paradan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Online Raporlama Sistemi

İş seyahatlerinizi raporlamak süreç yönetimi için oldukça önemlidir. HISgo ile kolaylıkla anlık online raporlar oluşturarak süreçlerin seyahat politikanıza uygunluğunu kontrol edebilir ve masraf yönetimi yapabilirsiniz. Gelişmiş teknolojik alt yapısıyla kurumunuzun ihtiyaç duyduğu kurumsal seyahat raporlamalarını çevrimiçi olarak her an kontrol edebilirsiniz.

Akıllı Raporlama

HISgo akıllı raporlama sistemi ile bütçe ve harcamalarınız için raporlar oluşturarak harcamalarınızı kontrol etmenize yardımcı olur. Limit aşımı ve bütçe dışı harcamaların önüne geçerek tüm süreci denetleme imkanı da sunan akıllı raporlama sistemiyle tüm hareketlerinizi raporlandırabilir, kayıt altına alabilir, hatta arşivleyebilirsiniz.

Analiz ve Optimizasyon

Güncel veriler ve global deneyimimizle şirketiniz için hem tasarruf sağlıyor hem de yeni iç görüler keşfetmenize yardımcı oluyoruz. Seyahat raporlamaları daha iyi bir seyahat deneyimi için analize; doğru stratejiler geliştirerek işletmelerin büyümesine katkı sağlamak için optimizasyona ihtiyaç duyar. HISgo ile iş seyahatlerinizi analiz ve optimize ederek akıllı seyahatler yapabilirsiniz.

Anlaşılır Raporlama

Karmaşık ve okunması zor raporlar yerine sade ve anlaşılır raporlar oluşturabilir, özel filtreleme sistemiyle iş seyahati yönetimi için görmek istediğiniz kalemleri hızlıca tarayabilir ve basitçe rapor okuması yapabilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Veriler

İyi bir raporun temel dayanağı güncel ve gerçek verilere dayalı olmasıdır. HISgo’nun online raporlama sistemi gerçek zamanlıdır ve kurumsal seyahat raporlarına anlık olarak yansır. Böylece dilediğiniz yerde ve zamanda harcamaları görebilir ve denetiminizi yapabilirsiniz.