Kar ve zarar raporları ile %20’ye kadar bütçe optimizasyonu sağlıyoruz.  Daha az maliyetle daha çok iş seyahati yapabilmek için masrafları yönetmenize yardımcı oluyoruz.


Akıllı Raporlama ve Arşivleme

HISgo akıllı raporlama sistemi ile bütçe ve harcamalarınız için raporlar oluşturarak harcamalarınızı kontrol etmenize yardımcı olur. Limit aşımı ve bütçe dışı harcamaların önüne geçerek tüm süreci denetleme imkanı da sunan akıllı raporlama sistemiyle tüm hareketlerinizi raporlandırabilir, kayıt altına alabilir, hatta arşivleyebilirsiniz.

Onay Mekanizması

HISgo’da iş seyahatlerinizi şirket politikalarınıza uygun şekilde planlayabilir ve onay mekanizması avantajıyla masrafları kolayca yönetebilirsiniz. İş seyahati harcamalarınızın denetimini yakından ve rahatlıkla yapabileceğiniz onay mekanizması ile neye ne kadar harcama yapıldığını görür, bunun dışında limit belirleyerek bütçenizi kontrol altına alabilirsiniz.

Bütçe Kontrol

HISgo’nun gelişmiş teknolojik alt yapısıyla kurumunuzun ihtiyaç duyduğu kurumsal seyahat raporlamalarını çevrimiçi olarak oluşturabilir ve her an kontrol edebilirsiniz. Görmek istediğiniz raporları çıkartabilir ve iş seyahat süreçlerinizi tek tıkla yönetebilirsiniz.