Binlerce seçeneğe sahip otel ağı ile standartlarınıza uygun otelleri rahatlıkla bulabilirsiniz. HISgo’nun konaklama çözümleri ile yolculuk yapmayı düşündüğünüz şehirlerdeki bütçenize uygun ve beklentilerinizi karşılayan konaklama seçeneklerine hızla ulaşabilirsiniz.

 

Semt ya da Şehirle Arama

HISgo’da seyahat edeceğiniz yeri ister semt ister şehir olarak arayabilir ve dilediğiniz oteli dakikalar içerisinde bularak rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fiyat Limiti

Seyahat edeceğiniz ülkeler için otel rezervasyonlarınızı yaparken yüksek fiyatlardan dolayı endişelenmeyin. HISgo’nun geniş otel ağı ile kendi fiyat limitlerinizi belirledikten sonra bütçenize en uygun oteli zaman kaybetmeden bulabilir ve seyahatlerinizi maksimum fayda ile planlayabilirsiniz.

Coğrafi Kısıtlamalar

HISgo’da konaklama işlemleriniz sırasında coğrafi kısıtlamaları da görmeniz mümkündür. Böylece varış sağlayacağınız yerle ilgili önceden haberdar olur ve risk yönetimi yapabilirsiniz. 

Kolay Rezervasyon

HISgo’nun profesyonel seyahat ekibi, uluslararası hizmet ve iletişim ağı ile gerçekleştirdiği diyalog sayesinde sizi elektronik posta ve telefon trafiğinden de kurtarır. Size ise yalnızca belirleyeceğiniz seyahat limitleri ve alternatifleri çerçevesinde sunulan seçenekler arasından dilediğinizi seçmek ve onay vermek kalır.