pattern

Neden HISgo KOBİ ?

İşte HISgo KOBİ'yi Tercih Etmeniz İçin 6 Sebep

KOBİ’ler İçin
Entegre Sistem

HISgo KOBİ sistemiyle KOBİ’lere özel olarak tanımlanan panelden sisteme kolayca giriş yapabilir ve onay süreci ya da cari kullanım gibi ekstra işlemlere ihtiyaç duymazsınız.

Kredi Kartı
Kolaylığı

HISgo’nun KOBİ’lere özel sistemi ile kredi kartınızla hızlı ve sorunsuz bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri satın alabilirsiniz.

Çevrimiçi
Büyüme

Hızlı seyahat planlaması ile bütçenize uygun seyahat çözümlerini kolayca planlayabilir ve kendi seyahat kurallarınızla dünyaya açılabilirsiniz.

Hızlı ve Uygun
Seyahat Çözümleri

Web site ve mobil uygulama üzerinden bir tıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilir; rezervasyonlarınızı, ekip hareketliliğinizi ve kurumsal etkinliklerinizi görüntüleyebilirsiniz.KOBİ
Raporlama

Süreçleriniz ve politikalarınız ile uyumlu raporlar oluşturabilir, kontrol mekanizmasını kendiniz sağlayabilirsiniz. Masraf yönetimini kolaylıkla yapabileceğiniz KOBİ raporlama sistemiyle bütçe tasarrufu yapabilirsiniz.

Tasarruf
Sağlama

Online takip ve kendi kurallarınız ile masraf yönetimi yapabilir ve bu sayede seyahat harcamalarınızı optimize ederek 20%’ye kadar tasarruf sağlayabilirsiniz.SEYAHAT İÇİN İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ HER ŞEY

HISgo KOBİ Sistemine entegre olmak sadece 15 dakika!

Talebinizi Bırakın!

HISgo KOBİ talep formunda bilgilerinizi doldurarak talebinizi bırakın.

Sizi Arayalım

Maksimum 15 dakika içerisinde hesabınızı oluşturup şifrenizi ve kullanıcı adınızı size ulaştıralım.

Kolayca Kurulumu Yapın

Kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaparak, HISgo KOBİ sistemini hemen kullanmaya başlayın.

mobile

Talebinizi Bırakın!

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.