HISgo ile iş seyahatlerinizi yönetmek artık çok daha kolay. Otel ya da uçak rezervasyonlarınız, araç kiralama ve transfer işlemleriniz, etkinlik ya da toplantı organizasyonlarınız ve tüm iş seyahati yönetiminiz dakikalar içinde hazır. HISgo tek bir platformda hesaplı, hızlı ve güvenli iş seyahatleri planlamanın kolay yoludur.

Mail ve Telefon Trafiği Yok

HISgo, e-posta ya da telefon trafiği olmaksızın self rezervasyon ile seyahatlerinizi hızlıca planlamanızı sağlar. Belirleyeceğiniz seyahat kuralları ile şirket içi onay süreçlerinize hız katar.

Rezervasyon ve Yönetim Kolaylığı

Kullanıcı dostu ara yüzü ve kullanım kolaylığı ile dilediğiniz rezervasyonu kolayca yapabilir, seyahat hizmetlerine hızlıca erişebilir ve tüm iş seyahati sürecini tek bir platform üzerinden yönetebilirsiniz. İş seyahati yapan çalışan gezginlerinizin seyahatlerini rahatça organize ederek takip edeceğiniz HISgo ile iş seyahatlerini daha çok seveceksiniz.

İş Seyahatlerinde Özgürlük

HISgo iş seyahatinizi yönetmenize yardımcı olurken karmaşık görünen seyahat süreçlerini kısa sürede çözüme kavuşturmanıza olanak tanır. Plan ya da rezervasyon değişikliklerinden iptal ve ertelemelere kadar anlık gelişen durumlarda dahi seyahat planlarınızı şekillendirme ve değiştirme özgürlüğünü sağlar.

Tek Platformda Hızlı Seyahat Planlaması

Rezervasyonlardan raporlamaya geniş araç ve kaynağa sahip HISgo’da iş seyahatleri, yolculuğunuzun her anında kolay hale geliyor. İş seyahati yapacak çalışan gezginlerinize ve kurumunuzun seyahat politikasına uygun, tek bir platform üzerinden hızlı seyahat planlaması yaparken işletmenizin büyümesine de yardımcı oluyoruz.