Seyahat ederken bazı risklere maruz kalmak ihtimaller arasındadır. Seyahat güvenliğini sağlayabilmek için tüm seyahatlerin daima risk yönetimi stratejisine sahip olması gerekir. HISgo olarak risklerden arınmış ve doğru hizmetlerle planlanmış iş seyahatleri için güvenli seyahat yönetimine önem veriyoruz.


Güvenliğiniz Emin Ellerde

Her seyahat kendine has özelliklere sahiptir. Bu yüzden en risksiz seyahatlerde bile beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. İş seyahatlerinizde meydana gelebilecek risklere karşı HISgo’nun çözümleri ile kendinizi koruma altına alabilirsiniz. Güvenli bir yolculuk için onay sistemi ile rezervasyonlarınızı şirketinizin seyahat politikasının kurallarına uygun olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Çalışan Güvenliği İlk Sırada

Şirket kurallarınız ve seyahat politikanız hangi aşamalardan geçerse geçsin hepsinin ortak noktasında çalışan güvenliği yer alır. HISgo’nun güvenli seyahat yönetimi ile seyahatlerde meydana gelebilecek riskleri minimize edebilir ve çalışan güvenliğini dünyanın dört bir yanında üst seviyede tutabilirsiniz.

Seyahat Politikası Entegresi

Güvenli seyahatler için HISgo’da ile yapacağınız seyahat planlamanıza kendi seyahat politikanızı entegre edebilir ve seyahatlerde risk yönetimini yapabilirsiniz. HISgo’nun akıllı seyahat sistemi ile hem kurumunuzun hem de çalışanlarınızın olası risklerden kaçınmasını sağlayabilirsiniz.

7/24 İletişim

HISgo’nun 7/24 seyahat desteği ile her an kesintisiz iletişim kurabilir ve iş seyahatiniz için dilediğiniz an hizmet alabilirsiniz. Haftanın 7 günü, profesyonel seyahat danışmanları ile ihtiyacınız olan çözümlere ulaşabilir ve kurumsal seyahatlerinizi organize ederken yaşadığınız acil durumlar için HISgo’nun size özel geliştirdiği seyahat çözümleriyle süreçlerinizi yönetebilirsiniz.