Bir seyahate çıkmadan önce tüm detaylara hakim olmak, seyahat öncesinde ya da seyahat sırasında sürprizlerle karşılaşmanın önüne geçer. HISgo, iş seyahati organize eden kurumları ve iş seyahati yapan çalışan gezginleri, karşılaşmak istenmeyecek durumlar ile zaman ve para kaybından güncel seyahat prosedürleri ile korur.


Risksiz Kurumsal Seyahatler

Her ülkenin kendi belirlediği kurallar ve istisnalar bulunur. Bu kurallar, tüm iş seyahati sürecini yakından ilgilendirir. İş seyahati yapacak çalışan gezginlerin ve firmaların bilmesi gereken ve belirli kurallar içeren bu seyahat prosedürleri, HISgo tarafından yakından takip edilerek en güncel bilgilerle risksiz seyahat planlamanıza yardımcı olur.

Vize, Pasaport ve Sınır İşlemleri

Yurt dışı seyahatler için en kritik konuların başında vize işlemleri, pasaport detayları ve sınırlardaki durum ve hareketliliktir. Seyahat etmeyi planladığınız ülkede beklenmedik bir kapanma ya da ülkeye giriş kısıtlaması görülebilir. Bununla birlikte vize ve pasaport prosedürlerinde değişikliğe gidebilir. HISgo, tüm güncel seyahat prosedürleri anlık olarak bilgi sahibidir.

COVID-19 Prosedürleri

Yurt dışı seyahatleriniz için COVID-19 kapsamında alınan önlemleri anlık olarak takip ediyoruz. Seyahat süreçlerinizin ülkelerin sınır durumları, vize işlemlerinde yaşanan gelişmeler, PCR testi ve karantina şartları gibi mutlaka takip edilmesi gereken durumlara göre oluşturmanız gerektiğini unutmayın! HISgo ile riskli seyahatler yapmaktan kaçınarak güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.