Tek tip fiyat politikası yerine ihtiyaçlara göre optimize edilmiş fiyat politikası uyguluyoruz. Firmanıza özel kurumsal fiyatlar belirleyerek piyasaya göre uygun fiyatlar sunuyoruz. Böylece maliyetleri optimize etmenize ve kurumsal seyahat programınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza imkan sağlıyoruz.

Size Özel Fiyatlandırma

Doğru hizmet vermenin iyi bir dinleyici olmaktan geçtiğini biliyoruz. Bu yüzden fiyatlandırma öncesinde sizi dinliyor, ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Kurum olarak neye gereksinim duyduğunuzu ve iş süreçlerinize en uygun çözümün neler olduğunu ortaya koyduktan sonra size özel fiyatlandırma yapıyoruz.  

Maksimum Tasarruf

HISgo’nun geniş sektör deneyimi, uzman ekibi ve tek bir platform üzerinden kolayca işlem yapabilme rahatlığı ile iş seyahatlerinizi kurumsal hedeflerinizle uyumlu araçlarla ve kaynaklarla organize edebilirsiniz. Size özel sunulan fiyatlandırma ile maliyetleri optimize edebilir ve iş seyahatlerinizden maksimum tasarruf sağlayabilirsiniz.

Daha Çok İş Seyahati

HISgo ile tüm iş seyahatleriniz için ihtiyacınız olan hizmetleri tek bir platformda bulabilir ve daha az maliyetle daha çok iş seyahati yapabilirsiniz. Kurumunuza özel fiyatlarla iş seyahatlerinizin sayısını çoğaltabilir ve bütçe dostu yolculuklar yapabilirsiniz.