Kural oluşturma mekanizması ve online takip alt yapısı sayesinde HISgo’da masraf yönetimi yapabilir ve böylece seyahat harcamalarınızı optimize ederek %20’ye varan tasarruf sağlayabilirsiniz.


%20'ye Varan Tasarruf

HISgo, size en uygun kurumsal seyahat çözümlerini tamamen sizin koyduğunuz kurallar çerçevesinde belirler. HISgo ile online raporlama yapabilir, dilediğiniz yerde ve zamanda süreçleri takip edebilir, bu sayede seyahat bütçenizi ve planlamanızı optimize edebilirsiniz.

Zamandan ve Paradan Kazanç

Tüm dünyada 500.000'i aşkın anlaşmalı otel ve uygun fiyatlı uçak bileti seçenekleri arasından dilediğinizi seçebilir ve seyahatinize başlamadan rezervasyon işlemlerinizi uygun fiyatlarla yapabilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz kurumsal seyahatin bütçesi ve limitleri doğrultusunda sunulan seçenekler, size maksimum düzeyde masraf yönetimi ve tasarruf yapma olanağı tanır.

Grafik Üzerinde Takip

HISgo ile kurumsal seyahat çözümleri, seyahat planlarınızı ve harcamalarınızı en hızlı ve doğru şekilde takip edebilmeniz adına grafikler hazırlar. Bu grafikler ile kurumsal seyahat süresince yapılan harcamaları gün, hafta ve ay bazında rahatlıkla kontrol ve takip edebilirsiniz. Grafikleri şirket departmanlarına göre sınıflandırabilir, harcama limitleri koyarak kural içi ve kural dışı masrafları gözlemleyebilirsiniz.

Seyahat Politikasına Uygunluk

İş seyahatlerinizi seyahat politikanıza entegre ederek bütçe kontrolü yapabilirsiniz. HISgo’da kurumunuzun seyahat politikasına uygun çözümler bulabilir ve seyahatlerinizi belirlediğiniz bütçelerle gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.